Системи гарантованого енергозабезпечення АВР від Енерсіс Україна

15.06.2022

В поточних умовах, в яких опинилась наша країна, будь яке джерело електроживлення не є абсолютно надійним, і в будь-який момент часу критичні параметри електромережі можуть вийти за межі норми. Саме тому стало дуже актуальним забезпечення гарантованого електроживлення відповідальних споживачів, від наявності й стабільності якого може залежати життя громадян.

Основними елементами системи гарантованого енергозабезпечення є система АВР (Автоматичного Введення Резерву) та одне або більше резервних джерел живлення.

Функціонально АВР — це система, що повинна за дуже короткий час забезпечити надійне перемикання з основної лінії енергозабезпечення, що втратила стабільність, на резервну лінію і перемикання назад, коли параметри основної лінії живлення стабілізуються. Одна з резервних ліній може мати живлення від генераторної установки, але в даному випадку варто передбачити додатково систему безперебійного енергоживлення для навантаження, щоб компенсувати час, необхідний для запуску генераторної установки і виходу її на робочий режим.

Загалом АВР - це сукупність пристроїв, об`єднаних в систему, що розділяється на 2 основних модулі:

  • Логічний: контролер і релейні модулі, що забезпечують налаштування на необхідні значення параметрів і організацію керування силовим модулем.
  • Комунікаційний: силовий модуль виконання комутації між лініями енергозабезпечення за командою з логічного модуля.

Основні вимоги до системи:

  • швидкодія;
  • надійність комутації;
  • перемикання тільки за наявності справної лінії споживання;
  • можливість налаштовування порогів спрацювання ключа
  • ввімкнення резервного джерела електроживлення;
  • спрацювання тільки за умови наявності живлення на резервному вводі.

ТОВ «Енерсіс Україна» готове створити систему АВР, що забезпечить надійну роботу вашого обладнання при явних проблемах на основній лінії живлення, за умови наявності хоча б однієї резервної лінії енергозабезпечення зі стабільними параметрами.

Для виготовлення систем АВР ми використовуємо сертифіковані компоненти від провідних виробників: Socomec, Lovato Electric, Relpol SA, Terasaki Electric та ін. За окремим побажанням система може бути зібрана на рекомендованих замовником комплектуючих. Гарантуємо високу якість роботи, гнучкі ціни та завжди ефективне вирішення поставлених завдань! Співпраця з нами – це завжди індивідуальний та професійний підхід і взаємовигідні умови роботи.

Для замовлення звертайтесь за телефоном +38 (044) 221-15-36 (-37) та е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..